Usługi Pogrzebowe

Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe

profecjonalne usługi pogrzebowe

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem pogrzebowym, firmującym się nazwiskiem właścicieli "Bawoł". W pełni utożsamiamy się z wykonywaną przez nas pracą dlatego też własnym nazwiskiem ręczymy za jakość świadczonych usług. Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe. Wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę zdobywaną latami, dzięki czemu potrafimy sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów.

pomoc w pochówku zmarłego

Zdarza się, że po stracie bliskiej osoby nawet prosta czynność sprawia ogromną trudność. Biorąc to pod uwagę, nasz specjalista będzie do Państwa całkowitej dyspozycji od chwili otrzymania informacji o śmierci bliskiej Państwu osoby. Ustali, zgodnie z Państwa wolą, termin ceremonii pogrzebowej na cmentarzu, kremacji czy też pożegnania przed spopieleniem. Przedstawi szeroki wybór trumien, urn, krzyży i pozostałych akcesoriów funeralnych.

 

szeroki wybór trumien i urn

Nasza firma zajmuje się również produkcją trumien i urn. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór trumien oraz urn i możliwość ich wykonania na indywidualne zamówienie.

całodobowe usługi pogrzebowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Proszę dzwonić o każdej porze na numer 785 164 198

 

zabacz wszystkie trumny
zabacz wszystkie urny

 

Nagrobki granitowe Jarosław

 

W sprawie organizacji pogrzebu prosimy kontaktować sie na numer tel. 785 164 198
Inne dane kontaktowe jak też mapę dojazdu do nas znajdziesz w zakładce kontakt.