Produkcja Trumien i Urn

Trumny i urny drewniane - producent

Bawoł - producent trumien

Firma "Bawoł" jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją w której wiedza i doświadczenia w produkcji przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Firma posiada wyspecjalizowany duży zakład produkcyjny pozwalający płynnie realizować zamówienia. Sprzedaż swoich wyrobów prowadzi na terenie całego kraju, oferując dostawę własnymi środami transportu.

trumny - najlepsze ceny i jakość

Oferta trumien i urn firmy Bawoł obejmuje produkty cieszące się największym powodzeniem a ich ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Warto zapoznać się z ofertą producenta - po nawiązaniu kontaktu zjawi się przedstawiciel aby zaprezentować wybrane produkty.

 

 

duże możliwości produkcyjne

Rozbudowany zakład, duży park maszynowy i powierzchnie magazynowe oraz sprawdzona załoga pozwalają utrzymać wysokie możliwości produkcyjne.Dzięki temu jesteśmy w stanie płynnie realizować wszystkie zamówienia naszych klientów.

bezpłatny transport do odbiorcy

Dysponujemy samochodami dostawczymi specjalnie dostosowanymi do przewozu trumien.Konstrukcja przestrzeni ładunkowej gwarantuje dostarczenie towaru bez najmniejszych uszkodzeń.Transport do naszych stałych klientów realizujemy bezpłatnie.

 

 

zabacz wszystkie trumny
zabacz wszystkie urny

 

więcej informacji o produkowanych trumnach i urnach

 

Nagrobki granitowe Jarosław

 

W sprawie produkowanych przez nas trumien, urn i innych produktów prosimy kontaktować sie na numer tel. 602 367 786.
Inne dane kontaktowe jak też mapę dojazdu do nas znajdziesz w zakładce kontakt.